Onze concept store is vandaag geopend tot 18:00 uur Onze concept store is momenteel gesloten. Maar telefonisch blijven we steeds bereikbaar. Onze concept store is vandaag geopend tot 16:00 uur Maak een afspraak

Over LUCO

Meer dan 30 jaar ervaring dankzij het vertrouwen van onze klanten. We zijn pioniers in Limburg en omstreken op vlak van innovatieve en betrouwbare oplossingen. Wat ons kenmerkt? Een innoverende mindset in een kwalitatieve omgeving, en dat op lange termijn.

Maak een afspraak

Concept Store

Wie voor kwaliteit kiest wil graag zien wat hij koopt. Dat hebben onze digitale architecten goed begrepen. Onze Concept Store is dan ook de uitgelezen plaats om uw concept samen te stellen naar uw wensen.

Maak een afspraak

We stellen met trots onze believers voor

Raf Jansen

Raf Jansen
Chief believer

raf@luco.be
011 60 30 60

Bruno

Bruno
Head of sales / Digitale architect

brunol@luco.be
0471-79.02.15.

Dirk

Dirk
Digitale architect

dirkg@luco.be
0479 44 05 41

Sandra

Sandra
Client experience

sandran@luco.be
011 60 30 60

Frederik

Frederik
Technical support

support@luco.be
011 60 30 60

Christopha Agten

Christopha Agten
Magazijn

magazijn@luco.be
011 60 30 60

Kris

Kris
Quality control

krisr@luco.be
011 60 30 60

Francois

Francois
Onderhoud en herstellingen

support@luco.be
011 60 30 60

Brecht

Brecht
Installatie en onderhoud

support@luco.be
011 60 30 60

Robin

Robin
Onderhoud en herstellingen

support@luco.be
011 60 30 60

Marc

Marc
Onderhoud en herstellingen

support@luco.be
011 60 30 60

Tom

Tom
Onderhoud en herstellingen

support@luco.be
011 60 30 60

Jonathan

Jonathan
Onderhoud en herstellingen

support@luco.be
011 60 30 60

Dagmar

Dagmar
Onderhoud gebouwen